Кадровий склад

Адміністрація

Криворучко Алла Михайлівна

завідувач, освіта вища, спеціаліст вищої категорії,
стаж роботи 16 років

Кондратюк Тетяна Василівна

вихователь-методист, освіта вища, спеціаліст першої категорії,
стаж роботи 13 років

Педагоги

Щербань Наталя Миколаївна

вихователь, спеціаліст вищої категорії,
стаж роботи 19 років

Сторчак Олена Михайлівна

вихователь, спеціаліст другої категорії,
стаж роботи 9 років

Миненко Аліна Сергіївна

вихователь, спеціаліст другої категорії,
стаж роботи 7 років

Філіпова Наталія Вікторівна

вихователь, 11 тарифний розряд,
стаж роботи 13 років

Попроцька Ольга Володимирівна

вихователь, 11 тарифний розряд,
стаж роботи 11 років

Мізюк Валентина Павлівна

вихователь, спеціаліст,
стаж роботи 4 роки

Растопка Алла Іллівна

вихователь, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "вихователь-методист", стаж роботи 27 років

вакансія

вихователь дітей дошкільного віку

Глемейда Людмила Анатоліївна

вихователь, спеціаліст другої категорії,
стаж роботи 19 років

Добранецька Валентина Олексіївна

вихователь, 11 тарифний розряд,
стаж роботи 28 років

Гаврилюк Катерина Володимирівна

вихователь, 10 тарифний розряд,
стаж роботи 1 рік

вакансія

вихователь дітей дошкільного віку

Ольхова Олена Анатоліївна

вихователь, спеціаліст першої категорії,
стаж роботи 13 років

Скаженюк Олена Володимирівна

вихователь, спеціаліст першої категорії,
стаж роботи 17 років

Гуменчук Ірина Олександрівна

вихователь, спеціаліст першої категорії,
стаж роботи 8 років

вакансія

вихователь дітей дошкільного віку

Глінська Богдана Русланівна

музичний керівник, спеціаліст,
стаж роботи 2 роки

Нелапшина Наталія Юріївна

музичний керівник, спеціаліст,
стаж роботи 15 років

Працівники

Курмас Вікторія Вікторівна

завідувач господарством

Левдар Петро Євгенійович

брат медичний старший

Сорока Зубаржат Гілемханівна

сестра медична старша

Лісова Наталя Андріївна

помічник вихователя

Мазур Світлана Яківна

помічник вихователя

Гунько Тетяна Федорівна

помічник вихователя

Кардаш Оксана Петрівна 

помічник вихователя

Ісачко Лідія Петрівна

помічник вихователя

Федоченко Людмила Євгенівна

помічник вихователя

Федорчук Лариса Олексіївна

помічник вихователя

Дячук Наталія Павлівна 

помічник вихователя

Уварова Ольга Михайлівна

помічник вихователя

Буга Людмила Анатоліївна

машиніст з прання та ремонту білизни

Бабій Ганна Андріївна

машиніст з прання та ремонту білизни

Смикал Аліса Василівна 

кастелянка

Саєнко Тетяна Олександрівна

комірник

Шевчук Людмила Василівна

кухар

Постова Катерина Миколаївна

кухар

Могир Світлана Олександрівна

кухар

Мельник Надія Степанівна

підсобний робітник

Ольховий Олег Дмитрович

робітник

Логвінова Оксана Дмитрівна

двірник

Блажчук Володимир Іванович

слюсар-електромонтер

Онищук Ніна Дмитрівна

сторож

Навроцький Микола Миколайович

сторож