Над чим працюємо

ЗАВДАННЯ НА НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ТА ОЗДОРОВЧИЙ ПЕРІОД

Завдання на 2017- 2018 навчальний рік

1. Організувати роботу педагогічного колективу на забезпечення системного підходу до охорони здоров’я дітей шляхом впровадження здоров’язбережувальних технологій .

1. Продовжити роботу над формуванням духовно – моральних якостей, патріотичної свідомості дітей засобами народної педагогіки.

1. Сприяти розвитку в дошкільнят творчих здібностей, самостійності, організованості; формуванню у них стійкого інтересу до пізнання довкілля і реалізації себе в ньому шляхом залучення до ігрової діяльності.

Завдання на оздоровчий період

1. Сприяти створенню умов для постійного позитивного емоційного стану, зміцнення здоров’я дітей, загартування їх організму, підвищення опору шкідливим впливам зовнішнього середовища.

1. Продовжити роботу по забезпеченню сприятливих умов для проведення літнього оздоровлення та забезпечення виконання заходів щодо попередження дитячого травматизму, безпеки життєдіяльності, забезпечення раціональним та збалансованим харчуванням дітей закладу