Над чим працюємо

ЗАВДАННЯ НА НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ТА ОЗДОРОВЧИЙ ПЕРІОД

Завдання на 2018- 2019 навчальний рік

1. Продовжити роботу над забезпеченням фізичного і психічного здоров’я дітей шляхом здійснення виховного процесу з урахуванням особистісних якостей, стану здоров’я, природних задатків дитини.

1. Продовжити роботу над формуванням у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної мови, національних цінностей українського народу.

1. Формувати у дошкільників систему знань, необхідних для трудової діяльності, ранньої профорієнтації, соціального і життєвого самовираження.

1. Формувати культуру мовленнєвого спілкування, елементарних норм користування мовою у різних життєвих ситуаціях.

Завдання на оздоровчий період

1. Сприяти створенню умов для формування рухових навичок, набуттю доступних уявлень і знань про користь занять фізкультурою і спортом, постійного позитивного емоційного стану дітей.

1. Продовжити роботу по забезпеченню сприятливих умов для проведення літнього оздоровлення та забезпечення виконання заходів щодо попередження дитячого травматизму, безпеки життєдіяльності, забезпечення раціональним та збалансованим харчуванням дітей закладу