Історія закладу

В 1973 році одне з найбільших промислових підприємств обласного центру ДПЗ-18 (державний підшипниковий завод) заснував дошкільний заклад № 47. Затишний садочок у зручному місці поблизу річечки, яка стікає до Південного Бугу, отримав назву «Струмочок». Згодом, у 1993 році дитячий садок перейшов до комунальної власності Вінницького міського управління освіти.

Рішенням Вінницької міської ради №531 від 23.12.2016 року заклад переіменовано на КОМУНАЛЬНИМ ЗАКЛАД «ДОШКІЛЬНИМ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 47 ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ».

Це ясла-садок комбінованого типу для дітей віком від 1,5 років до шести (семи) років, у складі якого 7 груп загального розвитку та 1 група компенсуючого типу для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та після вилікування від туберкульозу.

Саме тут відкриваються великі можливості у проживанні щасливого дитинства. Тому усі працівники закладу докладають максимум зусиль, щоб кожен день перебування дітей у садочку було цікавим та змістовним.

Піклуючись про життя і здоров’я дітей, дбаючи про їх всебічний розвиток та враховуючи сучасні вимоги до навчання і виховання дошкільників, колектив закладу визначив і дотримується таких основних напрямків роботи:

• естетико-екологічне виховання шляхом залучення дітей до створення краси, виразності, гармонії в найближчому оточенні
  • зміцнення та оздоровлення дитячого організму, формування у вихованців відповідальності за власне здоров’я
  • максимальне використання можливостей гри для всебічного розвитку та виховання дітей.