Вы находитесь здесь: Главная > Головне меню > 7 травня відбудеться інтерактивне онлайн заняття «Ми і тварини на карантині»
Post Icon

7 травня відбудеться інтерактивне онлайн заняття «Ми і тварини на карантині»

Шановні педагоги закладів дошкільної освіти!

Благодійний фонд  «Щаслива лапа» пропонуємо вам та вашим вихованцям (середніх та старших груп) долучитись до інтерактивного онлайн заняття:

 

«Ми і тварини на карантині»  

Мета заняття: ознайомити дітей з правилами поведінки із домашніми собаками та котами; закріпити знання про особливості догляду за домашніми тваринами; поглибити знання дітей про особливості проявів емоцій у собак та котів; вправляти дітей у рахунку в межах 5; виховувати чуйне, гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Коли буде проходити заняття?

В четвер (7 травня 2020 року) об 11:00.

Де дивитись?

Заняття буде проходити в онлайн режимі на нашому YouTube-каналі (https://www.youtube.com/channel/UCV8N7NiJqZJsssMT3wAjjzQ ) та у нашійгрупі «Happypaw» в facebook (https://www.facebook.com/HappyPawFund/ ).

Важливо! Рекомендуємо переглядати заняття з ноутбука або комп’ютера (з планшету або телефону буде не зручно).

Захід платний чи безкоштовний?

Як і все, що ми робимо для вас, захід абсолютно безкоштовний.

Яка тривалість заняття?

Заняття триватиме 30 хв.

Що необхідно підготувати до заняття?

Для того, щоб діти були активними учасниками заняття, ми рекомендуємо попросити дорослих підготувати дві карточки (зеленого та червоного кольорів).

 

 

Наш сайт https://happypaw.ua/ua/bioethics/news

 

Более 40 судов на любой вкус от 4 000 рублей. Заходите! Теплоходы Сочи Без посредников. Онлайн бронирование. Приятные скидки.